Kadın güzel olmak ister, güzelliğinin farkına varılsın ister, güzel olmayan yönlerini de herkesin güzel görmesini ister. İşte tüm bu istekler için kadının bir sihre ihtiyacı vardır. Makyaj adı verilen bu sihirli dokunuşlar sayesinde isteyen tüm kadınlar bir anda kendini dünyanın en güzel kadını hissedebilir.

Makyaj, çok çeşitli amaçlarla, güzel görünümü sağlayan, kusurları kapatıp güzel yönleri ortaya çıkarmayı amaçlayan, tarihten günümüze kadar yaşamın içinde yer almış bir uygulamadır. Sahnelerde yapılan ve sanatçıların kullandıkları makyaj türleri sadece güzellik açısından değil, aynı zamanda rollerine bürünmelerini de sağlayacak unsurları ortaya çıkaran bir işlem olarak da tanımlanabilmektedir.

Makyaj yapılırken çeşitli renkler ve özelliklerde malzemeler, kremler, losyonlar ve pudralar gibi kozmetik ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünlerin renk skalası ve hammadde kalitesi makyajın sonucunu etkileyen en önemli noktalardır.

Evy Laure olarak bir kadının tüm makyaj ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün ve renk yelpazesine sahip bir makyaj grubu oluşturduk.

Firmamızın çok uluslu yapısından dolayı farklı ten renklerine ve farklı makyaj tarzlarına uyum sağlayabilecek geniş bir renk kartelası oluşturuyor olmamız, makyaj grubunda tercih edilir marka olmamızı sağlamıştır.

Evy Laure, tüm ürün gruplarında olduğu gibi makyaj grubunda da her sezon yeni trendlere uyum sağlayacak ürün ve renk çeşitliliğini sağlamaktadır.