Oops...
Slider with alias mobil not found.

Parfüm (40)

Makyaj (134)

Kozmetik (77)

Çanta (158)

Bronz (48)

BİTKİSEL ÜRÜNLER

Lorem Ipsum 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

ORGANİK KREMLER

Lorem Ipsum 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

YÜZ TEMİZLEYİCİ

Lorem Ipsum 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Kozmetik
CİLT BAKIM
ÜRÜNLERİ

Evy Laure kozmetik ürünleri maksimum oranda doğal hammaddeler içerdiğinden tüm ürünlerimizi ailecek iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Makyaj
GÜZELLİĞİNİ
ÖNE ÇIKAR

Evy Laure olarak bir kadının tüm makyaj ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün ve renk yelpazesine sahip bir makyaj grubu oluşturduk.

En Çok Tercih Edilen Makyaj Ürünleri

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

makeup-45x45-1

Kalıcı
Formüller

cosmetics-45x45-1

Yüz cildi
koruması

eye-1-45x45

Göz Bakım
Ürünleri

EvyLaure Çanta Sonbahar Koleksiyonu İçin Geri Sayım Başladı

EvyLaure tasarımcıları sezonun trendlerine göre çanta severlere bayram ettirecek bir koleksiyon hazırladı. Yeni koleksiyonumuzu sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Cildiniz için En iyisini Tercih Edin

ORGANİK İÇERİKLİ KOZMETİK ÜRÜNLER

Avrupa Birliği standartlarında üretilen EvyLaure kozmetik ürünleri dermatolojik olarak test edilmekte, kimyasal renklendiriciler ve paraben içermemektedir.
cosmetics-infobox-1
1.

Doğal Yağ & Ekstraktlar

EvyLaure kozmetik ürünleri istenilen etkiyi en hızlı ve en doğal yolla ortaya çıkarmak için doğanın mucizesi olan bitkilerin yağ ve özütlerinden faydalanmaktadır.

cosmetics-infobox-3
2.

Doğal Parfümler

Kozmetik ürünlerimizin içeriğinde cilde olumlu etkilerinden dolayı bulunan bitki yağları ve özütleri aynı zamanda ürünlerimize doğal ve harika kokularını da vermektedir.

cilt-turleri
3.

Cilt Türleri

Uluslararası bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız değişik cilt türlerine uygun kozmetik ürünler üretmektedir. Pek çok ürünümüzün kuru, yağlı ve karma ciltlere göre formülize edilmiş çeşitleri bulunmaktadır.

Kozmetik Haberleri

BİZDEN HABERLER

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir 'lerden beri sahte metinler kullanılmıştır.